Vitajte na našej webovej stránke

FOTO_Jozef_Baloga

Som Jozef Baloga, zakladateľ firmy MeRa service. Som vyučený elektromechanik. Nepovažujem sa za teoretika, som praktik. V roku 1986 som sa v Kovoslužbe Košice dostal k montáži meracej a regulačnej techniky. Keď sa otvorili možnosti na podnikanie a vo firme nebolo pre mňa roboty, začal som podnikať.  Bol september 1990, keď som založil fimu MeRa service  so zameraním na Meraciu a Regulačnú techniku.

Za tú dobu, takmer štvrťstoročie, som sa stretol s obrovským množstvom rôznych a zaujímavých ľudí. A možno, že medzi nimi ste práve Vy, kto tieto riadky práve čítate.

Za to, pomerne dlhé obdobie ľudského života, som pri svojom podnikaní zažil rôzne príjemné aj nepríjemné situácie, nad ktorými sa dnes už aj usmejem. Od roku 1989 prišlo aj v našom odbore veľa novi­niek od výrobcov materiálov a technológií. Napríklad: alternatívne palivá, kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, slnečné kolektory, fotovoltaika, LED svietidlá, monitoring atď. Pri ich inštalácií som získal  „veliké“ množstvo skúseností v odbore tepelnej techniky, plynu, elektriny, teplej a studenej vody.

A  o ne sa chcem na tejto stránke s Vami podeliť.

Ste pozvaní…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>